Set proti vypadávání vlasů

Loss Defense - set proti vypadávání a ztenčování vlasů

999 Kč s DPH
s DPH

Popis
Popis

NÁRUST procentuálního podílu vlasů v anagení fázi +9%

SNÍŽENÍ procentuálního podílu vlasů v telogení fázi -17%

ZVÝŠENÍ hustoty vlasů +8

stimulate shampoo

stimulační šampon pro předcházení vypadávání vlasů

díky účinku přípravku REDENSYL a jiných přírodních účinných látek působí na vlasy při mytí specifickým způsobem za obnovení rovnováhy fyziologických procesů a zabránění vypadávání vlasů a zesílení struktury zeslabených vlasů. Oživuje vlasy a uděluje jim větší hustotu.

obsah: 250 ml

stimulate conditioner

kondicionér zvyšující objem, určený pro křehké vlasy

díky učinkům látky RENYSYL a jiných účinných látek přírodního původu tento přípravek uděluje formu a tloušťku vlasům, které mají tendenci vypadávat, tonizuje je a zlepšuje jejich strukturu, lesk a česatelnost bez zatížení. Nabízí kontrolu a jenmou každodenní kondicionační úpravu s viditelným zvětšením objemu a hustoty vlasů

obsah: 200 ml

stimulate intensive lotion

stimulační roztok pro předcházení vypadávání vlasů s intenzivním účinkem

díky intenzivnímu účinku přípravku REDENSYL a jiných přírodních účinných látek, obnovuje rovnováhu fyziologických procesů, stimuluje buněčný metabolismus a zlepšuje mikroběh, čímž přispívá ke zvýšení % vlasů ve fázi anagení k omezení poštu vlasů ve fázi telogení. Potlačuje atrofii a zestárnutí vlasové cibulky, zesiluje oslabené vlasové struktury  zlepšuje regenerační schopnost vlasům účinným potlačením dočasného vypadávání vlasů u mužů a žen. Nezatěžuje.

obsah: 8x8 ml