Decolorvit NOVA - melír + arganový olej ZDARMA

ultra výkonný odbarvovací prášek (umožňuje zesvětlení až o 9 tónů) + PRO-AGE sérum s arganovým olejem pro lepší strukturu vlasů ZDARMA

580 Kč s DPH
s DPH
melír + arganový olej ZDARMA

Bohužel, tento přípravek lze zakoupit pouze, pokud jste v tomto eshopu registrovaní jako profesionální kadeřnice/kadeřník.

Kontaktujte nás: 608 885 769 nebo velkoobchod@hairmarket.cz

Popis
Poznámka
Popis

decolorvit nova

Kompaktní netěkavý odbarvovací prášek, ideální pro ultra výkonný účinek. Stejnoměrné a pravidelné zesvětlení jak na přírodních, tak na barvených vlasech.

Složení namíchané výhradně s kosmetickým peroxidem ACTIVE USE umožňuje zesvětlení až o 9 tónů. Vyznačuje se snadným mícháním a použitím, neboť směs je hladká, homogenní a kompaktní.

Modré zbarvení napomáhá neutralizaci teplých odlesků.

Květinová vůně.

Obsah: 500 g

 

pro-age sérum s arganovým olejem

Specifický efekt botanických principů odvozených z účinků jojobového a slunečnicového oleje bojuje proti vzniku volných radikálů a zabraňuje stárnutí vlasů. Kombinace těchto tří olejů hydratuje a vyživuje, čímž poskytuje mimořádný lesk, jemnost a hedvábnost. Eliminuje zacuchání a roztřepené konečky, takže vlasy ponechává jemné a lehké.

Použití: aby byly vlasy poddajné a pro dodání okamžitého lesku naneste několik kapek na vlhké nebo suché vlasy. Neoplachujte. Pro zvýšení jasu kosmetických barev přidejte 3 - 5 ml produktu do směsi barev.

Obsah: 100ml

Poznámka
Pouze pro kadeřniceano