7x barva Oligomineral EVO + krémový peroxid 6% ZDARMA

7x barva Oligomineral EVO + krémový peroxid 6% ZDARMA

1 224 Kč s DPH
s DPH
7x barva + peroxid ZDARMA

Bohužel, tento přípravek lze zakoupit pouze, pokud jste v tomto eshopu registrovaní jako profesionální kadeřnice/kadeřník.

Kontaktujte nás: 608 885 769 nebo velkoobchod@hairmarket.cz

Popis
Poznámka
Popis

Oligomineral Evo

Permanentní barvení vlasů v krému s intenzivním kosmetickým účinkem.Je ideální pro krytí šedin, ať již je jejich množství jakékoliv.
Intenzivní a zářící barvy s mimořádnou trvanlivostí. Perfektní věrnost výsledku s maximálně snadným dosažením. Je snadné ji připravit a používat díky krémové povaze a kontrolované viskozitě. Vyznačuje se rovněž perfektní přilnavostí a protidráždivou automatickou kontrolou pro ochranu pokožky.
Složení je vypracováno tak, aby přípravek během použití poskytoval příjemnou kosmetickou vůni.
Dává jistotu, že dosáhnete vždy s naprostou přesností tónování uvedeného na vzorkovnici barev.
Výsledkem jsou hluboké odstíny, které dlouho vydrží a které se dobře hodí k chromatickým a morfologickým vlastnostem každé ženy.
Je možno míchat odstíny mezi sebou a s korektory a dosahovat tak opravdu širokého výběru barev, který umožní přeměnit na skutečnost každý myslitelný požadavek, od toho nejtradičnějšího až k tomu, který je nejvíce spojen s vývojem módy. Unifikovaný systém barvení umožňuje na základě vyžádané služby ošetřovat přirozené a kosmetické struktury stejným odstínem z jiných škál světa barev Selective Professional.
Maxi formát balení pro maximální rentabilitu. Je k dispozici v 90 odstínech rozdělených do 9 barevných skupin: přirozené, popelavé, béžové, zlatavé, měděné, mahagonové, fialkové a fantazie +5 EVO BLOND superzesvětlovače +9 EVO MIX korektory.
Dohromady je to 104 barev.

Obsah 100ml

evo oxy 6%

Oxidační emulze na vlasy, vyvinutá pro použití s oxidačními barvami. Specifické parfémované složení je činí ideální pro EVO značky Selective Professional. Umožňuje perfektní přilnavost směsi a zaručuje celkové pokrytí šedin, maximální jas barev, výtečnou stabilitu v čase a perfektní vývoj zesvětlovacího procesu.

Obsah: 1000ml

Poznámka
Pouze pro kadeřniceAno