12x EVO + kartáč The Wet Brush ZDARMA

12x Oligomineral Evo nebo Oligomineral Cream (100 ml) + kartáč THE WET BRUSH ZDARMA

1 668 Kč s DPH
s DPH
Kartáč The Wet Brush ZDARMA

Bohužel, tento přípravek lze zakoupit pouze, pokud jste v tomto eshopu registrovaní jako profesionální kadeřnice/kadeřník.

Kontaktujte nás: 608 885 769 nebo velkoobchod@hairmarket.cz

Popis
Poznámka
Popis

Oligomineral Evo

Permanentní barvení vlasů v krému s intenzivním kosmetickým účinkem.Je ideální pro krytí šedin, ať již je jejich množství jakékoliv.
Intenzivní a zářící barvy s mimořádnou trvanlivostí. Perfektní věrnost výsledku s maximálně snadným dosažením. Je snadné ji připravit a používat díky krémové povaze a kontrolované viskozitě. Vyznačuje se rovněž perfektní přilnavostí a protidráždivou automatickou kontrolou pro ochranu pokožky.
Složení je vypracováno tak, aby přípravek během použití poskytoval příjemnou kosmetickou vůni.
Dává jistotu, že dosáhnete vždy s naprostou přesností tónování uvedeného na vzorkovnici barev.
Výsledkem jsou hluboké odstíny, které dlouho vydrží a které se dobře hodí k chromatickým a morfologickým vlastnostem každé ženy.
Je možno míchat odstíny mezi sebou a s korektory a dosahovat tak opravdu širokého výběru barev, který umožní přeměnit na skutečnost každý myslitelný požadavek, od toho nejtradičnějšího až k tomu, který je nejvíce spojen s vývojem módy. Unifikovaný systém barvení umožňuje na základě vyžádané služby ošetřovat přirozené a kosmetické struktury stejným odstínem z jiných škál světa barev Selective Professional.

obsah: 100 ml

 

Oligomineral Cream

Klasickým oxydačním barvením u Selective Professional je Oligomineralcream. Zaručuje maximální pokrytí šedin a umožňuje dosažení jakéhokoliv barevného tónu díky své široké výběrové škále.
Vlasům dodává lesk a hedvábnost a respektuje přitom vlasovou strukturu. Je snadné jej připravit a používat díky jeho jemnému složení.

Obsah: 100 ml

 

The Wet Brush

exkluzivní kartáč na rozčesávání vlasů z USA

Kadeřníky se mu také přezdívá Kondicionér kartáč !

Kouzlete s exkluzivním kartáčem The Wet Brush speciálně vyvinutým s flexibilními štětinami IntelliFlex™. IntelliFlex™ jsou tenké, silné a velmi flexibilní. IntelliFlex™ eliminuje tahání a trhání vlasů při rozčesávání.

Poznámka
Pouze pro kadeřniceAno