HEMP sublime - 2 ks + krém ZDARMA

hydratační a vyživující set na vlasy s extrakty z oleje konopných semínek

2 různé výrobky z řady hemp sublime = vyživující krém na ruce ZDARMA

498 Kč s DPH
s DPH
hemp sublime

Popis
Popis

2 různé výrobky z řady hemp sublime = vyživující krém na ruce ZDARMA

možno také kombinovat s výrobky z řady caviar a perla sublime

ULTIMATE LUXURY SHAMPOO - HEMP SEED OIL INFUSED (250ml)

Hydratační šampon pro suché a roztřepené vlasy obohacený olejem z konopných semínek, s výraznými hydratačními, výživnými a posilujícími vlastnostmi, jemně čistí vlasy a obnovuje jejich hydrolipidickou rovnováhu. Uděluje jim hedvábnost a zářivost, čímž dělá vlasy viditelně zdravějšími a vitálnějšími.

ULTIMATE LUXURY CONDITIONER - HEMP SEED OIL INFUSED (200ml)

Hydratační kondicionér pro suché a roztřepené vlasy obohacený olejem z konopných semínek, s výraznými hydratačními, výživnými a posilujícími vlastnostmi, působí kondicionačně na suché a roztřepené vlasy, rozplétá je bez jejich zatížení a dlouhodobě udržuje optimální úroveň jejich hydratace.

 ULTIMATE LUXURY MASK - HEMP SEED OIL INFUSED (250ml)

Intenzivní hydratační ošetření pro suché a roztřepené vlasy obohacené olejem z konopných semínek, s výraznými hydratačními, výživnými a posilujícími vlastnostmi, působí do hloubky, obnovuje správnou úroveň hydratace ve výrazně suchých a roztřepených vlasových strukturách.

ULTIMATE LUXURY ELIXIR - HEMP SEED OIL INFUSED (100ml)

Elixír zdraví a pohody pro všechny druhy vlasů obohacený olejem z konopných semínek, s výraznými hydratačními, výživnými a posilujícími vlastnostmi, rozplétá vlasy, posiluje a vyhlazuje kutikulu a uděluje pružnost, krásný vzhled a mimořádný jas dříku vlasu. Je ideální také pro každodenní použití.

konečná cena se bude odvíjet od Vám vybraných produktů