CURL LOCK SHAMPOO - šampón pro vlnité vlasy

revitalizační šampón pro kudrnaté vlasy

228 Kč s DPH
s DPH
510

Popis
Popis

Revitalizační šampón pro kudrnaté vlasy.

Díky vzácným specifickým účinným látkám obsaženým v inovačních flux ONcare Volumeflux a Vitaflux působí hydratačně a zvyšuje objem, přičemž tonifikuje bohaté, přirozeně kudrnaté vlasy nebo vlasy po trvalé a uděluje jim zářivost, mohutnost a objem.

Obsah: 250 ml

Popis obsažených fluxů:

volumeflux - objem a vitalita
Volumizační komplex tvořený hydrolyzovanými bílkovinami pšenice a kationtovými monomery, účinný při tvorbě filmu na vnější struktuře dříku vlasu a při kontrole odpuzování elektrostatických nábojů a omezování soudržnosti mezi vlasy. Dosaženým efektem je viditelný narůst objemu spolu s kondicionačním účinkem bez elektrostatického efektu.

vitaflux - funkčnost a vitalita
Hydroalkoholický komplex tvořený extraktem z jírovce maďala a z rostlinných olejů bohatých na provitamin A, Vit. B5, E a H, esenciální mastné kyseliny, omega 3 a omega 6. Podporuje procesy buněčné výměny, zlepšuje keratinizaci, chrání pokožku tim, že není nakloněn oddělování šupinek a díky antioxidačnímu účinku potlačuje volné radikály, čímž předchází stárnutí. Regenerační a hydratační látka, optimalizuje fyziologickou činnost vlasové pokožky.

  • Extrakt z jírovce madala: bohatý na flavonoidy,vitamin Kl, C a bílkoviny, působí antioxidačním účinkem, potlačuje volné radikály, uvolňuje a stimuluje krevní oběh,
  • Vitamin A: ovlivňuje tvorbu a funkčnost vlasové pokožky tím. že omezuje její suchost,
  • Vitamin E: působí jako antioxidant při ochraně buněčné membrány a jako hydratační látka pro dobrou hydrataci pokožky. Chrání vlasy i vlasovou pokožku před nadměrným teplem a suchem a zabraňuje zlomení vlasového vlákna, které by mohlo být způsobeno kartáčováním nebo chemickým ošetřením. Vitamin je přímo absorbován kůrou vlasů. Sehrává klíčovou roli při předcházení vypadávání vlasů, protože stimuluje mikrocirkulaci vlasové pokožky,
  • Vitarnin B5: podporuje zadržování vody a chrání vlasy před suchem a zlomením,
  • Vitamin H: přispívá k ošetření mazotoku nebo zánětlivých změn vlasové pokožky a pokožky a předchází vypadávání vlasů,
  • Omega-3 a omega-6 rostlinného původu: přispívají k dobré činnosti vlasového metabolismu.