On sale!
COLOR BLOCK CONDITIONER - kondicionér pro barvené vlasy

COLOR BLOCK CONDITIONER - kondicionér pro barvené vlasy

kondicionér pro stabilizaci barvy

209 Kč s DPH
s DPH
76574

Popis
Popis

Díky vzácným specifickým účinným látkám obsaženým v inovačních flux ONcare Stabilflux, Hydraflux a Vitaflux myje vlasy specifickým způsobem za jejich současného hydratování, stabilizace barvy a dlouhodobého předcházení ztrátě intenzity a zářivosti.  Zanechává vlasy poddajné, zářivé a vitální.

Obsah: 200 ml

Popis obsažených fluxů:

stabilflux - pro stabilní a dlouhotrvající kosmetickou barvu
Komplex účinných složek, který je schopen dlouhodobé ochránit barvu vlasů. Tvoří jej: vitamin E. multifunkční UV filtr a specifické aktivní složky chránící barvu. Jeho vzácné složky chrání vlasy před stresovými faktory prostředí, udělují jim mohutnost, objem a odolnost pro celý účes a prodlužují krásu barvy.

 • Vitamin E: působí jako antioxidant při ochraně buněčné membrány a jako hydratačni látka pro dobrou hydrataci pokožky. Chrání vlasy i vlasovou pokožku před nadměrným teplem a suchem a zabraňuje zlomení vlasového vlákna, které by mohlo být způsobeno kartáčováním nebo chemickým ošetřením. Vitamin E je přímo absorbován kůrou vlasů. Sehrává klíčovou roli při předcházení vypadávání vlasů, protože stimuluje mikrocirkulaci vlasové pokožky.
 • Multifunkční UV filtr: jedná se o polymer, který chrání vlasy zevnitř i zvenčí před UVA i UVB zářením, které způsobuje tvorbu volných radikálů a které může způsobovat změny barvy a snižovat zadržování barviv a oxidaci vlasů. Radikály jsou určující složkou při poškozování keratinových vláken s následným oslabením a ztenčením dříku vlasu,
 • Supeoxiddismutaze a melanin: jedná se o výkonné antioxidanty, které chrání vlasy před škodlivým účinkem volných radikálů. Melanin je také schopen absorbovat UV záření a vyznačuje se schopností ochraňovat přírodní blond, hnědé a červeně vlasy před škodlivými účinky vnějšího prostředí.
 • Aminokyseliny rýže:  obalují vlasovou kutikulu a zlepšují její česatelnost, dále udělují objem účesu,
 • Extrakt kvašených datlí: bohatý na kyselinu mléčnou a cukry. Cukry přilnou k vlasovým vláknům a zvyšují objem vlasů a zlepšují jejich česatelnost. Kyselina mléčná představuje hygroskopickou složku, která zachytává molekuly vody do vlasové struktury, která je pak pinější a mohutnější.

hydraflux - čistě zvláčňující a hydratační účinek
komplex tvořený glycerinem a pantenolem, přírodními hydratačnimi a posilujícinni látkami, které slouží ke zvětšení průměru vlasu počínaje kořínkem. Umožňuje vázání vody na keratin, čímž obnovuje přirozenou hydrataci.

 • Pantenol: pro-vitamin B5 představuje multiaktivní funkční vitamin s hydratačnim, výživným, kondicionačním a vysoce hygroskopickým účinkem, který je tak schopen zajistit rovnováhu hydrické složky vlasu. Vniká do vlasu a udržuje jej hydratovany, pružný a mohutný,
 • Glycerin: přírodní látka mimořádně spřízněná s vodou, základní složka fyziologické hydratace pokožky. Díky své hygroskopické a hydratační funkci je schopen udržovat a vázat vodu na kůrovou strukturu, čímž zajišťuje důležitý hydratační a kondicionační účinek na dřík vlasu.

vitaflux - funkčnost a vitalita
Hydroalkoholický komplex tvořený extraktem z jírovce maďala a z rostlinných olejů bohatých na provitamin A, Vit. B5, E a H, esenciální mastné kyseliny, omega 3 a omega 6. Podporuje procesy buněčné výměny, zlepšuje keratinizaci, chrání pokožku tim, že není nakloněn oddělování šupinek a díky antioxidačnímu účinku potlačuje volné radikály, čímž předchází stárnutí. Regenerační a hydratační látka, optimalizuje fyziologickou činnost vlasové pokožky.

 • Extrakt z jírovce madala: bohatý na flavonoidy,vitamin Kl, C a bílkoviny, působí antioxidačním účinkem, potlačuje volné radikály, uvolňuje a stimuluje krevní oběh,
 • Vitamin A: ovlivňuje tvorbu a funkčnost vlasové pokožky tím. že omezuje její suchost,
 • Vitamin E: působí jako antioxidant při ochraně buněčné membrány a jako hydratační látka pro dobrou hydrataci pokožky. Chrání vlasy i vlasovou pokožku před nadměrným teplem a suchem a zabraňuje zlomení vlasového vlákna, které by mohlo být způsobeno kartáčováním nebo chemickým ošetřením. Vitamin je přímo absorbován kůrou vlasů. Sehrává klíčovou roli při předcházení vypadávání vlasů, protože stimuluje mikrocirkulaci vlasové pokožky,
 • Vitarnin B5: podporuje zadržování vody a chrání vlasy před suchem a zlomením,
 • Vitamin H: přispívá k ošetření mazotoku nebo zánětlivých změn vlasové pokožky a pokožky a předchází vypadávání vlasů,
 • Omega-3 a omega-6 rostlinného původu: přispívají k dobré činnosti vlasového metabolismu.