LENITIVE TREATMENT FLUID - ošetření pro citlivou pokožku

utišující ošetření pro citlivou pokožku

327 Kč s DPH
s DPH
532

Popis
Popis

Díky vzácným specifickým účinným látkám obsaženým v inovačních flux ONcare Calmflux, Hydraflux a Defenseflux, působí okamžitým utišujícím a regeneračním účinkem na pokožku. Uklidňuje a dekontaminuje podrážděnou vlasovou pokožku zmírněním případných zčervenání a nebo pocitů svrbění.

Obsah: 100 ml

Popis obsažených fluxů:

calmflux - úleva a ohled na vlasovou pokožku
Komplex utišujících účinných látek s vysokou koncentrací, které v synergii zmírňují pocit svědění a uvolňují podrážděnou pokožku.

  • Bisabolol: speciální účinná látka z heřmánku, která uvolňuje a uklidňuje pokožku,
  • Trimetylglicin (betain): je velmi malá molekula přírodního původu, která pochází z cukrové řepy a je schopna proniknout do hloubky vlasu. Dokáže koordinovat vodu a vyznačuje se výraznými hygroskopickými a mokřicimi schopnostmi. Uděluje hydrataci, jemnosti, lesk a chrání vlasovou pokožku před podrážděním.

hydraflux - čistě zvláčňující a hydratační účinek
komplex tvořený glycerinem a pantenolem, přírodními hydratačnimi a posilujícinni látkami, které slouží ke zvětšení průměru vlasu počínaje kořínkem. Umožňuje vázání vody na keratin, čímž obnovuje přirozenou hydrataci.

  • Pantenol: pro-vitamin B5 představuje multiaktivní funkční vitamin s hydratačnim, výživným, kondicionačním a vysoce hygroskopickým účinkem, který je tak schopen zajistit rovnováhu hydrické složky vlasu. Vniká do vlasu a udržuje jej hydratovany, pružný a mohutný,
  • Glycerin: přírodní látka mimořádně spřízněná s vodou, základní složka fyziologické hydratace pokožky. Díky své hygroskopické a hydratační funkci je schopen udržovat a vázat vodu na kůrovou strukturu, čímž zajišťuje důležitý hydratační a kondicionační účinek na dřík vlasu.

defenseflux - ochranný systém v harmonii s pokožkou
Vyváženy komplex tvořený přírodními účinnými látkami, které jsou účinné při ochraně a zachovávání pokožky před působením vnějších vlivů, jako je vítr, slunce, změny teploty a chemicko-fyzický stres, které mohou narušit fyziologickou rovnováhu.

  • Olej z viperina plantagineum: bohatý na kyselinu stearidonovou, kyseliny gama-linolovou a omega-3, vyznačuje se protizánětlivými účinky, regeneračním a posilujícím působením na povrch pokožky,
  • Extrakt z Cardiospermum halicacaburn: bohatý na fytosteroly (beza-sitosterol) a triterpeny; působí protizánětlivé a proti volným radikálům, snižuje pocit svědění a chrání pokožku před podrážděním,
  • Extrakt ze slunečnicového oleje: frakce ze slunečnicového oleje, kterou nelze zmýdelnit, bohatá na steroly, skvalen a vitamin E; skutečný koncentrát zdraví a pohody pro pleť, působící utišujícím, antioxidačním a regeneračním účinkem.