SMOOTH BEAUTY MILK - mléko na žehlení vlasů

mléko pro vyhlazení kutikuly všech druhů vlasů

288 Kč s DPH
s DPH
76580

Popis
Popis

Díky vzácným specifickým účinným látkám obsaženým v inovačních flux ONcare Ceraflux, Athermicflux a Protectflux působí tak, že vyhlazuje kutikulu, a odstraňuje tak krepatost, uspořádává, vyživuje a chrání vlasy. Uděluje vlasům zdravý a vitální vzhled.

Obsah: 250 ml

Popis obsažených fluxů:

ceraflux - pro kompaktní strukturu a hladký lesklý povrch
Koncentrovaný lipidický komplex s jedinečnými restrukturalizačními a vyrovnávajícími schopnostmi tvořený keramidy, cholesterolem, volnými mastnými kyselinami a phytosphingosinem, tj. základními lipidickými složkami pokožky. Díky kumulačnímu účinku jeho složek ceraflux vrací vlasům silu a odolnost, čímž posiluje keratinové řetězce a obnovuje soudržnost kutikuly. Představuje určující prvek ochrany a hydratace. Vlasy jsou viditelné kompaktnější a lesklejší.

  • Keramidy jsou fosfolipidy, které se pevné spojují s vlasovou strukturou a obnovují tak lipidickou úroveň vlasů,
  • Cholesterol, volné mastné kyseliny a phytosphingosin jsou lipidy, které vytvářejí bariéru omezujici odpařování vody, zachytávajíci vlhkost a pcdporujici hydrataci.

athermicflux - teplotní ochrana s pokrokovou technologií
Komplex tvořený molekulami odolnými vůči teplu. Tvorba účesu za tepla může způsobit zeslabení vlasového vlákna s jeho následným zlomením. Jeho vzácné složky chrání strukturu vlasů před zdroji tepla během kartáčováni, čimž usnadňují vyhlazování vlasů vysoušečem, žehličkou na vlasy nebo kulmou a zaručuji výsledek služby tvorby účesu při celkovém ohledu na vlasy.

protectflux - ochrana a prevence
Učinný UV filtr, který je schopen předcházet škodám způsobeným expozicí vůči slunečnímu záření. UV záření je určujícím prvkem přerušení chemických vazeb ve vlasovém vlákně s následnými většími potížemi při česání vlasů, které se stávají drsnými a mohou se zlomit.

  • UVB filtr: vyznačuje se selektivním účinkem při ochraně před sluncem a vnějšími vlivy škodlivými pro rovnováhu vlasu. Zaručuje maximální ochranu a předchází poškozeni kutikuly a barvy vlasů.