REVITALITY SPRAY - výživný sprej bez oplachování

výživný sprej bez oplachování

288 Kč s DPH
s DPH
523

Popis
Popis

Díky vzácným specifickým účinným látkám obsaženým v inovačních flux ONcare Proteflux, Vitaflux a Protectflux působí zesilujícím, kondicionačním, tonifikačním a ochranným účinkem, zanechává vlasy snadno česatelné, hedvábné, poddajné a zářivé.

Obsah: 250 ml

Popis obsažených fluxů:

proteflux - pro restrukturalizaci a obnovení struktury a vlasů
Bílkovinný komplex s různou molekulovou hmotnosti, tvořený mikroproteiny pšenice a rýže a aminokyselinami keratinu. Proniká do hloubky, až do kůry a upevňuje vlasovou strukturu.

  • Rýžově proteiny: vyznačují se průměrnou molekulovou hmotnosti a kondicionačním účinkem a dodávají vlasům mohutnost a objem:
  • Pšeničné proteiny: vyznačují se nízkou molekulární hmotnosti a jsou schopné proniknout do hloubky vlasového vlákna kvůli okamžitému opravnému a restrukturalizačnímu účinku. Zajišťují přínos základních fyziologických elementů vlasové struktury s restrukturalizační, výživnou a hydratační funkcí. Udělují vlasům vyšší pružnost, omezuje jejich lámavost až o80%, zvyšují jejich mechanickou odolnost a chrání je před chemickým a fyzickým stresem,
  • Aminokyseliny keratinu: diky svým omezeným rozměrům pronikají do kutikuly a sehrávají rozhodující úlohu při udržováni hydrické rovnováhy vlasů, potřebné pro dobrý stav jejich hydratace a jejich zachování.

vitaflux - funkčnost a vitalita
Hydroalkoholický komplex tvořený extraktem z jírovce maďala a z rostlinných olejů bohatých na provitamin A, Vit. B5, E a H, esenciální mastné kyseliny, omega 3 a omega 6. Podporuje procesy buněčné výměny, zlepšuje keratinizaci, chrání pokožku tim, že není nakloněn oddělování šupinek a díky antioxidačnímu účinku potlačuje volné radikály, čímž předchází stárnutí. Regenerační a hydratační látka, optimalizuje fyziologickou činnost vlasové pokožky.

  • Extrakt z jírovce madala: bohatý na flavonoidy,vitamin Kl, C a bílkoviny, působí antioxidačním účinkem, potlačuje volné radikály, uvolňuje a stimuluje krevní oběh,
  • Vitamin A: ovlivňuje tvorbu a funkčnost vlasové pokožky tím. že omezuje její suchost,
  • Vitamin E: působí jako antioxidant při ochraně buněčné membrány a jako hydratační látka pro dobrou hydrataci pokožky. Chrání vlasy i vlasovou pokožku před nadměrným teplem a suchem a zabraňuje zlomení vlasového vlákna, které by mohlo být způsobeno kartáčováním nebo chemickým ošetřením. Vitamin je přímo absorbován kůrou vlasů. Sehrává klíčovou roli při předcházení vypadávání vlasů, protože stimuluje mikrocirkulaci vlasové pokožky,
  • Vitarnin B5: podporuje zadržování vody a chrání vlasy před suchem a zlomením,
  • Vitamin H: přispívá k ošetření mazotoku nebo zánětlivých změn vlasové pokožky a pokožky a předchází vypadávání vlasů,
  • Omega-3 a omega-6 rostlinného původu: přispívají k dobré činnosti vlasového metabolismu.

protectflux - ochrana a prevence
Učinný UV filtr, který je schopen předcházet škodám způsobeným expozicí vůči slunečnímu záření. UV záření je určujícím prvkem přerušení chemických vazeb ve vlasovém vlákně s následnými většími potížemi při česání vlasů, které se stávají drsnými a mohou se zlomit.

  • UVB filtr: vyznačuje se selektivním účinkem při ochraně před sluncem a vnějšími vlivy škodlivými pro rovnováhu vlasu. Zaručuje maximální ochranu a předchází poškozeni kutikuly a barvy vlasů.