Oligomineral EVO - 8,44 - světle plavá intenzivní měď

pernamentní barva EVO - 8,44 - světle plavá intenzivní měď

175 Kč s DPH
175 Kč s DPH
84844

Bohužel, tento přípravek lze zakoupit pouze, pokud jste v tomto eshopu registrovaní jako profesionální kadeřnice/kadeřník.

Kontaktujte nás: 608 885 769 nebo velkoobchod@hairmarket.cz

Popis
Poznámka
Popis

Permanentní barvení vlasů v krému s intenzivním kosmetickým účinkem.Je ideální pro krytí šedin, ať již je jejich množství jakékoliv.
Intenzivní a zářící barvy s mimořádnou trvanlivostí. Perfektní věrnost výsledku s maximálně snadným dosažením. Je snadné ji připravit a používat díky krémové povaze a kontrolované viskozitě. Vyznačuje se rovněž perfektní přilnavostí a protidráždivou automatickou kontrolou pro ochranu pokožky.
Složení je vypracováno tak, aby přípravek během použití poskytoval příjemnou kosmetickou vůni.
Dává jistotu, že dosáhnete vždy s naprostou přesností tónování uvedeného na vzorkovnici barev.
Výsledkem jsou hluboké odstíny, které dlouho vydrží a které se dobře hodí k chromatickým a morfologickým vlastnostem každé ženy.
Je možno míchat odstíny mezi sebou a s korektory a dosahovat tak opravdu širokého výběru barev, který umožní přeměnit na skutečnost každý myslitelný požadavek, od toho nejtradičnějšího až k tomu, který je nejvíce spojen s vývojem módy. Unifikovaný systém barvení umožňuje na základě vyžádané služby ošetřovat přirozené a kosmetické struktury stejným odstínem z jiných škál světa barev Selective Professional.
Maxi formát balení pro maximální rentabilitu. Je k dispozici v 93 odstínech rozdělených do 9 barevných skupin: přírodní, popelavé, béžové, zlaté, měděné, červené, mahagonové, fialkové a fantazie + 5 EVO BLOND superzesvětlovače + 7 EVO MIX korektory.
Dohromady je to 105 barev + 68 konceptuálních odstínů = 173 odstínů.


Obsah 100ml

Poznámka
Pouze pro kadeřniceAno