HEMP sublime - hydratační a vyživující set

hydratační a vyživující set na vlasy s extrakty z oleje konopných semínek

STARTOVACÍ AKCE:

hemp sublime set + stojánek + plakát + 20x vzoreček (šampon + olej) + brožura

+

1x MILD BLOND odbarvovací prášek bez obsahu čpavku ZDARMA

1 292 Kč s DPH
s DPH
190 - hemp sublime

Popis
Popis

HEMP SUBLIME SET obsahuje:

ULTIMATE LUXURY SHAMPOO - HEMP SEED OIL INFUSED (250ml)

Hydratační šampon pro suché a roztřepené vlasy obohacený olejem z konopných semínek, s výraznými hydratačními, výživnými a posilujícími vlastnostmi, jemně čistí vlasy a obnovuje jejich hydrolipidickou rovnováhu. Uděluje jim hedvábnost a zářivost, čímž dělá vlasy viditelně zdravějšími a vitálnějšími.

ULTIMATE LUXURY CONDITIONER - HEMP SEED OIL INFUSED (200ml)

Hydratační kondicionér pro suché a roztřepené vlasy obohacený olejem z konopných semínek, s výraznými hydratačními, výživnými a posilujícími vlastnostmi, působí kondicionačně na suché a roztřepené vlasy, rozplétá je bez jejich zatížení a dlouhodobě udržuje optimální úroveň jejich hydratace.

 ULTIMATE LUXURY MASK - HEMP SEED OIL INFUSED (250ml)

Intenzivní hydratační ošetření pro suché a roztřepené vlasy obohacené olejem z konopných semínek, s výraznými hydratačními, výživnými a posilujícími vlastnostmi, působí do hloubky, obnovuje správnou úroveň hydratace ve výrazně suchých a roztřepených vlasových strukturách

ULTIMATE LUXURY ELIXIR - HEMP SEED OIL INFUSED (100ml)

Elixír zdraví a pohody pro všechny druhy vlasů obohacený olejem z konopných semínek, s výraznými hydratačními, výživnými a posilujícími vlastnostmi, rozplétá vlasy, posiluje a vyhlazuje kutikulu a uděluje pružnost, krásný vzhled a mimořádný jas dříku vlasu. Je ideální také pro každodenní použití.