LUXUSNÍ PÉČE S KAVIÁREM

Kaviár, nazývaný také „černé zlato“, je odedávna považován za jednu z nejcennějších ingrediencí i v kosmetice, a to díky svým výrazným antioxidačním, revitalizačním a omlazujícím vlastnostem, které dokážou aktivně potlačovat záporné vlivy zestárnutí pokožky a vlasů.

CAVIAR SUBLIME je nová řada ošetření Selective Professional s obsahem černého a bílého kaviáru, určená pro celkovou regeneraci vlasu a vlasové pokožky.

Díky vysokému koncentrátu mastných kyselin omega 3 chrání CAVIAR SUBLIME před stárnutím, obnovuje optimální úroveň výživných látek, oživuje suché vlasy, které jsou unavené a bez tónu, obnovuje strukturu do hloubky a výsledkem jsou luxusní hebčí, hydratované a výrazně regenerované vlasy.

Dokonalá cesta ke kráse:

Caviar Sublime vyvinul cestu k dokonalé kráse, aby udělil vlasům nový život

STARTOVACÍ SET obsahuje:

● BLACK CAVIAR INFUSED / ULTIMATE LUXURY SHAMPOO (250ml) - pro čištění do hloubky a revitalizaci vlasů

 Revitalizační šampon pro oslabené vlasy. Obohacený extraktem z černého kaviáru, s výraznými antioxidačními, výživnými a hydratačními vlastnostmi. Chrání vlasy před každodenním stresem a uděluje jim mimořádný lesk, jemnost a hedvábnost.

 

● BLACK CAVIAR INFUSED / ULTIMATE LUXURY MASK (250ml) -pro hloubkové výživné ošetření

 Výživné ošetření, které změkčuje do hloubky a je určené pro oslabené vlasy. Obohacené extraktem z černého kaviáru, s výraznými antioxidačními, výživnými a hydratačními vlastnostmi. Působí restrukturalizačně a kondicionačně a vyživuje do hloubky vlasové vlákno. Výsledkem jsou viditelně silnější, objemnější a vitálnější vlasy.

 

● WHITE CAVIAR INFUSED / ULTIMATE LUXURY CREAM (150ml) -pro vyhlazení a posilnění kutikuly

 Regenerační tekutý krém leave-in pro všechny druhy vlasů. Obohacený extraktem z Bílého kaviáru, s výraznými antioxidačními, výživnými a osvětlujícími vlastnostmi, hydratuje, posilňuje a vyhlazuje kutikulu a vytváří hedvábnost a zářivost. Výsledkem jsou zdravější, kompaktnější a omlazené vlasy.

 

● HYDRATE BOOSTER (25ml)-koncentrované hydratační sérum pro intenzivní hydrataci.

● REPAIR BOOSTER (25ml)-koncentrované restrukturalizační sérum pro intenzivní obnovení struktury.

● ANTI-AGE BOOSTER (25ml)-koncentrované sérum pro intenzivní působení proti stárnutí.

● miska + štětec + kapátko + špachtle + stojánek